VLADIMPEKS

Dažniausiai užduodami klausimaiAr vladimpeks yra tik internetinė parduotuvė?

Ne, UAB "Vladimpeks" turi "tikras" dideles parduotuves Kaune ir Klaipėdoje, kuriose rasite ne tik populiariausius naujos buitinės technikos modelius, bet ir defektuotas, naudotas, nukainotas buitinės technikos prekes, platų sodo technikos pasirinkimą bei didžiausią naudotų, nukainotų, naujų vokiškų, olandiškų, daniškų dviračių pasirinkimą.Ar visas prekes, kurias radau internetinėje parduotuvėje, rasiu ir "Vladimpeks" parduotuvėje Kaune ir Klaipėdoje?

Ne, ne visas. Savo "gyvoje" parduotuvėje prekiaujame tiek naujomis, tiek defektuotomis, tiek nukainotomis, tiek naudotomis prekėmis. Tuo tarpu internete matote tik naują buitinÄ™ techniką. Jei kokios nors prekės nerandate mūsų parduotuvėje, nesijaudinkite - ją galima užsakyti.Ką reiškia nekondicinės, defektuotos prekės?

Tai prekės, kurios turi išorinių, dažniausiai transportavimo defektų (tokių kaip smulkūs įbrėžimai, įlenkimai). Tie defektai neturi jokios įtakos techninėms ar mechaninėms gaminio savybėms.


Kiek galima sutaupyti perkant nekondicinę prekę, negu perkant naują?

Viskas priklauso nuo prekės būklės, defektų (įlenkimų, subraižymų). Kartais prekė būna dvigubai ar trigubai pigesnė, bet dažniausiai pigesnės būna nuo 20 iki 50 %.


Iš kur atgabenamos prekės?

Prekės vežame iš Vokietijos, Olandijos, Suomijos, Anglijos.
 
 
Ar prekėms suteikiama garantija?

Taip, visoms buitinės technikos prekėms suteikiama garantija. Naujoms prekėms suteikiama dviejų metų, o nekondicinėms ir naudotoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija.
Naudotiems dviračiams garantija nesuteikiama.

 
 
Ką daryti sugedus prekei?
 
Jei dar nepasibaigusi prekės garantija, tuomet reikia skambinti ant garantinio kvito nurodytu garantinio aptarnavimo numeriu.
 

Ar įmanomas pirkimas išsimokėtinai?

Taip, įmanomas, perkant iš parduotuvės. Išsimokėtinai galima pirkti per Šªkio banko lizingą, General Financing lizingą. Perkant internetu, pirkimas išsimokėtinai nevykdomas.

Ar prekės pristatomos į namus?

Perkant mūsų parduotuvėje Klaipėdoje, Klaipėdos mieste prekių pristatymas kainuoja 30 Lt.
Perkant mūsų parduotuvėje Kaune, Kauno mieste prekės pristatymas kainuoja 40 Lt.
Už Klaipėdos ir Kauno miesto ribų prekės atvežamos už sutartą mokestį.
Perkant internetu, prekės pristatomos po visą Lietuvą už nurodytas kainas (kainos nurodytos skyrelyje "Kaip pirkti").

 
 
Ką reiškia kai prie prekės kainos yra parašyta "sutartinė"?

Tai reiškia, jog šios prekės kaina rinkoje nuolat kinta, todėl ją sužinosite susisiekę su internetinių pardavimų konsultante. Pažadame, kad šių prekių kainos tikrai bus palankios pirkėjui!


 

 


© 2008. Visos teisės saugomos UAB “Vladimpeks”.

Sprendimas: IT uostas, www.ituostas.lt