VLADIMPEKS

Apie mus


UAB "Vladimpeks"-  tai jau beveik 10 metų Klaipėdoje  veikianti vokiškos buitinės technikos, sodo technikos ir dviračių parduotuvė, kuri siūlo labai platų pasirinkimą:

1. Naujos, defektuotos, nukainotos ir mažai naudotos SIEMENS, BOSCH, MIELE, PRIVILEG, LIEBHERR, AEG, ELECTROLUX ir kitų vardų vokiškos buitinės technikos;

2. Naudotų, nukainotų, naujų labai geromis kainomis GIANT, CUBE, TREK, GAZELLE, GHOST ir kitų DVIRAČIŲ IŠ  VAKARŲ EUROPOS bei įvairių dviračių priedų ir aksesuarų;

3. Naujos, naudotos, nukainotos sodo ir namų technikos: vejos traktoriukų, žoliapjovių, trimerių, sniego valytuvų, variklių, pjaustyklių, suvirinimo aparatų, pakrovėjų, generatorių;

4. Vokiškos buitinės chemijos: skalbimo milteliai, skysti skalbikliai, nerūdijančio plieno priežiūros priemonės, tabletės indaplovėms ir kt.

Prekės yra puikios kokybės, visoms prekėms yra suteikiama garantija.  Naujoms prekėms suteikiama 2 metų garantija, o naudotoms ar nukainotoms prekėms suteikiama 6 mėnesių garantija. Taip pat galima pirkti išsimokėtinai.
 
Mes visada stengiamės, kad kainos ir kokybės santykis būtų palankus pirkėjui. "Vladimpeks" galite rasti ir pigios, ir prabangios buitinės technikos, todėl čia kiekvienas iš Jūsų tikrai ras sau patinkančių ir prieinamų prekių. Taip pat, jei nerandate savo pageidaujamų modelių mūsų parduotuvėse - drąsiai klauskite, nes PRIIMAME UŽSAKYMUS ir galime užsakyti visus jums reikalingas prekes mažiausiomis kainomis.

Nuo šiol mūsų prekes galėsite įsigyti ir internetu, neišeidami iš namų. Kataloge, esančiame kairėje Vladimpeks.lt puslapio pusėje, rasite naujas prekes su aprašymais, nuotraukomis ir kainomis. Prekės bus pristatomos Jums į namus!

Defektuotų, naudotų, nukainotų prekių internetu neparduodame - jas galite apžiūrėti parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje.

© 2008. Visos teisės saugomos UAB “Vladimpeks”.

Sprendimas: IT uostas, www.ituostas.lt